• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Akce a novinky

SEAT oslavuje úspěchy českých sportovců

7.9.2011
Závěr uplynulého týdne se nesl ve znamení obrovských úspěchů špičkových českých sportovců sponzorovaných značkou SEAT.

 V pátek vybojovala oštěpařka Barbora Špotáková v napínavém finále na mistrovství světa v atletice v korejském Tegu vynikající stříbrnou medaili a v sobotu si biker Jaroslav Kulhavý zajistil bezchybným výkonem ve švýcarském Champéry titul mistra světa v cross country horských kol.

„Báře i Járovi gratulujeme a přejeme jim skvělou formu a hodně štěstí i v dalších sportovních kláních,“ říká Michal Čížek, vedoucí divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group. „Těší nás, že značka SEAT může svými vozy podporovat talentované české sportovce v jejich přípravách na prestižní závody, a o to větší radost máme z nejnovějších úspěchů.“.

Barbora Špotáková předvedla společně s Ruskou Abakumovovou divákům na mistrovství světa v atletice strhující podívanou. Jejich mimořádně dlouhým hodům ze závěru soutěže nechybělo mnoho, aby se vyrovnaly dosud platnému rekordu, jehož držitelkou je od září 2008 právě třicetiletá oštěpařka z Jablonce nad Nisou, kterou mohou motoristé potkávat na silnicích za volantem vozu SEAT Exeo. V přetahované o nejdelší hod měla nakonec šťastnější ruku ruská atletka, ale pro Barboru, která za Abakumovovou zaostala jen o 41 cm, má i stříbro po tak vynikajícím a vyrovnaném závodu cenu zlata.

Jaroslav Kulhavý v letošní sezoně neohroženě vládne závodům horských kol cross country. Po celkovém vítězství ve Světovém poháru, v němž vyhrál pět ze sedmi závodů, zařadil do své sbírky triumfů také historicky první titul mistra světa pro Českou republiku v cross country horských kol. Šestadvacetiletý biker z Ústí nad Orlicí, jezdec stáje Specialized Racing, vyhrál mistrovství světa ve švýcarském Champéry se suverénním náskokem 47 sekund před Švýcarem Schurterem a Francouzem Absalonem.

Jaroslav Kulhavý jezdívá na závody v prostorném MPV SEAT Alhambra 2.0 TDI CR Style, ale na mistrovství světa do Švýcarska se vydal v černém modelu SEAT Leon CUPRA R 310 ze speciální švýcarské edice závodníka Fredyho Bartha. „Je to pecka. Pod kapotou 310 koní a 425 N.m, zrychlení na sto za 5,8 s a nejvyšší rychlost 270 km/h! Užíval jsem si celou cestu kromě Švýcarska, kde bylo snad 50 radarů... Už vím, co chci k vánocům!“ okomentoval zážitky za volantem nejvýkonnějšího vozu SEAT všech dob dnes už oficiálně nejlepší biker na světě Jaroslav Kulhavý.« zpět

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >