• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Akce a novinky

RENAULT PŘEDSTAVUJE KADJAR

3.2.2015
PRVNÍ CROSSOVER V SEGMENTU C

Dovolujeme si Vám v krátkosti sdělit několik prvních informací o novém modelu Renault Kadjar [kad:žar], jehož jméno bylo na sociálních sítích již odhaleno. Název modelu sestává ze dvou částí: „Kad-„ připomínající tzv. „quadbike“ – terénní čtyřkolku, a „žar“ vycházející z francouzských slov „agile“ a „jaillir“, které vyjadřují radost ze života a obratnost. Celkově má jméno vyjadřovat exotiku a má být pozváním k objevování nových končin.

Renault Kadjar (známý také jako projekt HFE) je nové SUV / Crossover značky Renault, které vstupuje do segmentu M1 a bude tak konkurovat vozům, jako Nissan Qashqai, Hyundai iX35, Kia Sportage nebo VW Tiguan.

Posílen úspěchem modelu Captur pokračuje Renault ve své ofenzivě do světa crossoverů představením vozu Renault Kadjar, prvního crossoveru segmentu C.

V plně se rozvíjejícím a vyhledávaném segmentu podpoří Kadjar mezinárodní ambice značky Renault, přičemž jeho prodej bude nejdříve zahájen v Evropě, v četných zemích Afriky a Středomoří a následně i v Číně.

Kadjar oživuje etablované dynamické vlastnosti a na trhu s crossovery představuje inovativní a atraktivní nabídku. Vyznačuje plynulým a atletickým designem exteriéru.

Kadjar se díky kvalitě materiálů a jejich zpracování chlubí sportovním a současně rafinovaným interiérem.
Renault Kadjar je dostupný ve verzi 4x4 a 4x2 a vyzývá k úniku do přírody, přičemž díky svým kompaktním rozměrům (délka 4,45 m a šířka 1,84 m) zůstává obratný i ve městě.

Renault Kadjar se pyšní kvalitním zpracováním interiéru a moderní výbavou, se systémem R-Link 2® nabízí konektivitu a díky nejnovějším asistentům řízení také bezpečí.

Renault Kadjar je vybaven velmi účinnými motory, které mají nejlepší hodnoty v segmentu, pokud jde o spotřebu a emise CO2.

 banner1 banner2 banner3 banner4

« zpět

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >