• www.pyramidapruhonice.cz
  • www.renaultpruhonice.cz
  • www.daciapruhonice.cz
  • www.seatovapyramida.cz
  • DasWeltAuto
  • www.yuki.cz
Akce a novinky

Prodloužené záruky SEAT přinášejí jistotu bezstarostného užívání vozidla na další 1 až 2 roky

20.2.2012
SEAT nabízí svým zákazníkům od začátku roku 2012 plnohodnotné prodloužení zákonné dvouleté záruky na celkové tři nebo čtyři roky.

 

  • Prodloužení dvouleté záruky výrobce o 12 nebo 24 měsíců
  • Stejné podmínky a rozsahy záručního krytí jako u dvouleté záruky výrobce
  • Majitelé modelů Exeo získávají tříletou záruku v ceně vozidla
Prodlouženou záruku SEAT lze pořídit ke každému modelu značky SEAT od Ibizy až po Alhambru, a to přímo při koupi nového vozu u autorizovaného prodejce SEAT. Zákazník tak získává jistotu, že mu po dobu trvání zákonné i prodloužené záruky SEAT nevzniknou žádné nepředvídatelné náklady na opravy vozidla.

Rozmanitým požadavkům zákazníků vychází vstříc nabídka 6 různých kombinací doby trvání prodloužené záruky a jejího omezení maximálním počtem ujetých kilometrů. Jednoleté prodloužení záruky je k dispozici ve třech pásmech: 30/60/90 tisíc km. V případě dvouleté prodloužené záruky se kilometrové omezení zvyšuje na 40/80/120 tisíc km. Od zvolené délky trvání a počtu ujetých kilometrů se samozřejmě odvíjí i cena, která u populární Ibizy začíná na částce 1350 Kč (1 rok navíc/30 000 km), resp. 3500 Kč (2 roky navíc/40 000 km). Pro všechny modely Exeo je tříletá záruka s omezením na 100 000 km zahrnuta již v ceně vozidla.

Prodloužená záruka SEAT navazuje bezprostředně na zákonnou dvouletou záruku a po uzavření smlouvy není již možné zvolenou variantu měnit. Základní podmínkou pro přiznání nároku na případná záruční plnění je absolvování všech předepsaných inspekčních prohlídek vozu v autorizovaném servisu SEAT a výhradní používání Originálních dílů SEAT®, což je nutné doložit řádně vyplněnou servisní knížkou k vozidlu. Stejně jako u zákonné záruky se prodloužená záruka nevztahuje na běžné opotřebení dílů a na úpravy komponentů vozidla.

Vyřízení záruky a uhrazení oprávněných nároků vyplývajících z prodloužené záruky SEAT probíhá u autorizovaného prodejce SEAT podobně jako při vyřizování zákonné záruky vozidel SEAT. Prodloužená záruka SEAT je samozřejmě přenositelná na dalšího majitele a zvyšuje tak zůstatkovou cenu při následném prodeji ojetého vozu. Hodnotu ojetého vozu pozitivně ovlivňuje také delší doba záruční péče v autorizovaných servisech.

SEAT poskytuje na všechny své modely zákonnou záruku po dobu dvou let bez omezení ujetých kilometrů (Exeo 3 roky/100 000 km). Plně galvanizované karoserie modelů SEAT navíc umožňují poskytovat 12letou záruku proti prorezavění. Dvouletá záruka platí také na všechny Originální díly SEAT a Originální příslušenství SEAT.

 « zpět

Může Vás zajímat
Akce a novinky

2.3.2019, SEAT WINTER BEATS Svezte se s novým SUV SEAT Tarraco, poslechnětě si, jak zní hudba SEAT Beats a zdarma vyzkoušejte nejnovější modely lyží HEAD.

24.12.0218, Vánoční otevírací doba

1.1.2019, Změna otevírací doby Změna otevírací doby

Všechny novinky >